خدمات ما

در این بخش خدمات تیم آیدین فن به تفکیک آورده شده است.

بازسازی و نوسازی

با بازسازی و نوسازی می‌توان ساختار و تشکیلات جدید را جایگزین بافت‌های قدیمی و فرسوده کرد و  ظاهری نو و زیبا به آن داد. سفیدکاری، نقاشی، تعویض شیرآلات، نصب کاغد دیواری و … همه جز بازسازی و نوسازی ساختمان محسوب می‌شوند.

آبیاری تحت فشار

طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار

با توجه به کمبود منابع آب در کشور عزیزمان ایران، استقبال از سیستم های آبیاری تحت فشار روز به روز بیشتر می شود. در همین راستا تیم آیدین فن با تیمی مجرب، خدمات طراحی، اجرا و تعمیرات سیستم های آبیاری را انجام می دهد.

فضای سبز، محوطه سازی و آبنما

امروزه با گسترش زندگی شهرنشینی وجود مکانی سرسبز می‌تواند به مکانی برای رفع خستگی و دوری از تنش‌های روزانه افراد تبدیل شود. محوطه سازی در حیاط، ویلا، پشت بام و حتی تراس خانه می‌تواند این مکان زیبا و سرسبز را برای شما به ازمغان آورد.

سرویس کولر و آبگرمکن

با شروع فصل گرم و سرد سرویس و تعمیرات کولر و آبگرمکن اهمیت خاصی دارد. با سرویس به موقع می توان حداکثر بازدهی را داشت؛ همچنین عمر مفید کولر و آبگرمکن به طور محسوسی افزایش می‌یابد. پس با خیالی آسوده این کار را به ما بسپارید.

لوله کشی آب و فاضلاب

لوله کشی یکی از بخش های مهم و ضروری هر ساختمان می باشد و بعد از اتمام کار لوله کشی در ساختمان، تعویض و تعمیر آن نیازمند نیروی ماهر و متخصص در این زمینه می باشد. گروه آیدین فن آماده ارائه خدمات لوله کشی به صورت کلی و جزئی می باشد.

تخلیه چاه و رفع گرفتگی 

تخلیه چاه و رفع گرفتگی از جمله خدمات ضروری است که در هر ساعت از شبانه‌روز می‌تواند گریبانگیر افراد شود و آن را نمی‌توان به زمان دیگری موکول کرد. شما عزیزان به محض مواجهه با این مشکل با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت اقدام به رفع آن نماییم.

تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم

افزایش عمر ساختمان احتمال بروز ترکیدگی و نشتی در لوله‌های آب و وارد آمدن خسارت به ساختمان را افزایش می‌دهد. گروه آیدین فن با کمک دستگاه‌های به روز و با کمترین هزینه و با حداقل خرابی محل ترکیدگی و نشتی را تشخیص داده و رفع می کند.

نصب پمپ و مخزن آب

با نصب پمپ و مخزن آب، فشار آب در زمان پیک مصرف کاهش نمی‌یابد و همچنین باعث افزایش عمر کنتور آب و جلوگیری از خرابی کنتور می‌گردد. تیم آیدین فن به طور تخصصی خدمات نصب پمپ و مخزن را برای شما عزیزان انجام می دهد.

نصب شیرآلات و رادیاتور

تیم آیدین فن این افتخار را دارد که به پشتوانه‌ی سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه‌ی نصب شیرآلات و رادیاتور منازل مسکونی و مکان‌های اداری و تجاری و با استفاده از نیروهایی متعهد و متخصص، نامی نیک در این زمینه از خود بر جای بگذارد.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

09192196384

info@aydinfan.ir

تماس با آیدین فن